2017 Mavi Oje Trendi

2017 Mavi Oje Trendi

Bayanların güzel ve çekici gözükmek için büyük çabalar harcadığını biliyoruz. Modayı takip ederler. Yeni makyaj trendlerini takip eder. Yeni çıkan ayakkabı ve çantaları alır. Bunu yaparken de diğer bayanların nasıl giyindiğini, nasıl makyaj yaptığını takip eder. Bunların hepsi çekici ve bakımlı olmak içindir. Bayanlar güzelliğe dair her ayrıntıyı düşünür.

Bayanlar giydikleri kıyafete göre makyaj yaparlar. Seçecekleri ruj, far rengi kıyafetlerine göre şekillenir. Kıyafeti giyip makyajı yaptıktan sonra şimdi sıra diğer aksesuarlara gelmiştir. Seçeceğimiz takılar çok önemlidir. Güzel bir küpe, şık bir bileklik yada saat, hoş duran bir kolye tüm havanızı değiştirecektir. Ellerimiz gün içerisinde en fazla kullandığımız organımızdır. İş ortamında biriyle tokalaşırken, bilgisayarda işlem yaparken, konuşurken çok fazla hareket ettiririz. Karşımızdaki kişiler de ister istemez ellerimize dikkat ederler. Ellerimiz ne kadar bakımlı gözüküyorsa karşımızdakine o kadar güzel bir intiba yaratırız.

blue-nail
El bakımı sadece bayanlar için değil erkekler için de çok önemlidir. Birçok iş görüşmelerinde kıyafetle birlikte elimizin bakımlı gözükmesi bize bir artı yaratacaktır. Ellerimizin bakımlı olması bizim kişiliğimiz hakkında karşımızdakine ipucu vermektedir.
Eller in bu kadar önemli olduğunun farkındayız. Bayanlar şıklıklarını ellerine kullanacakları ojeyle taçlandırırlar. Eğer doğal bir tırnak görüntüsü istiyorsanız sade bir parlatıcı kullanabilirsiniz. French uygulaması da en çok tercih edilen oje modellerindendir. Özellikle bahar ve yaz geldiğine kıyafetlerimizin rengi, makyajımızın rengi ve ojemizin rengi değişiklik gösterir. Renkli bir görüntüden hoşlanıyorsanız mavi, sarı, turuncu, yeşil renklerde ojeler kullanabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacaktır.

mavi-oje-trendi

mavi-oje

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

PEMBE MELEK