Cinsel Gücün Arttırılması

Cinsel Gücün Arttırılması

Son yıllarda Ülkemizde bir çok erkekler kendi cinsel sağlığı konusuna daha çok önem verir oldu.  Düzenli gerginlik, stresler, dinlenmenin olmaması, kötü çevre ve diğer birçok faktör erkek cinsel sağlığına etkileye bilmektedir. Sonuç olarak  erkeklerin yarısından çoğu artık 40 yaşına kadar hatta hemen hemen hepsi daha yukarı yaşlarda cinsel gücün azalması sorunu ile karşılaşmaktadır.. Bu soruna bilimsel dilde iktidar zayıflaması denir. İktidarsızlık  erkek seksüelliğine ait  terimdir ve erkeğin cinsel ilişkiye girme yeteneğini ifade eder.

Cinsel gücün artırılması her bir kişi için oldukça önemlidir. Çünkü, hemen hemen herkes istediği anda güçlü ereksiyona sahip olup, seksle olabildiği kadar daha hızlı ve daha uzun süre beraber olmak istiyor.

Cinsel gücü arttırmak için çeşitli araçlar mevcuttur:
Cinsel gücü artırmak için doğru beslenme

Bizim organizmamıza giren gıda tüm organ ve sistemlere, özellikle de cinsiyet sistemini etkiliyor.

Cinsel gücü artıran besinler

Bal ve ceviz – fındık
Bal erkeğin cinsel gücünün artırılması için çok faydalı bir üründür. Etkinliğini göre ikinci olarakta baldan sonra ceviz – fındık mamulleri ,badem yer fıstığı, fındık gelir. Bunların bir arada kullanıldığında cinsel gücün yükseleceği bilimsel olarak bilinmektedir. (bal, kuru meyveler, ceviz – fındık):
• 200 g ceviz
• 200 g kurutulmuş kayısı
• 200 gr kuru erik (çekirdeksiz)
• 200 gr incir
• 200 g kuru üzüm
Bunların hepsi ufalanır ve bal ile homojen bir karışım haline getirilir. Her gün 1 çorba kaşığı sabah ve 1 çorba kaşığı akşam yenilir. Bal ve ceviz ve diğer kuru meyvelerden oluşan bu karışımı bir ay boyunca tüketin  ve kendinizde görülmemiş cinsel gücün artışını hissedeceksiniz.

Et
Kişiye cinsel gücün artışı için et gereklidir. Et yemekleri aşırıya kaçmayacak şekilde öğünlerinizde olmalıdır.

Süt ürünleri
Süt ürünleri ayrıca cinsel gücü arttırır. Yoğurt, kefir, peynir  bu ürünler erkek sağlığı için faydalıdır.

Cinsel gücü artıran bitkiler

Elbette ki, aşağıdaki satırları okurken tecrübeleneceksiniz ama şunu önden belirtmek gerekirse soğan sebzeler arasında iktidarlık için faydalılıkta zirvede bulunmaktadır. Soğan organizmada hormonal dengeyi onarır ve bünyesinde iktidarlığı güçlendiren maddeler var.

Cinsel gücü artıran meyveler

Cinsel gücü artıran ürünler arasında öncü, önde gelenlerden biride muz dur. Muzun içeriğinde cinsel gücün artırılması için çok sayıda vitamin ve elementler var. İktidarın yükselmesi için ayrıca portakal, limon, incir, avokado, nar, hurma, mango’da  faydalıdır.

Cinsel gücü artıran balık ve deniz ürünleri
Balık ve deniz ürünleri ayrıca kişinin cinsel faaliyetine kendini iyi hissettirecek etkisi ile bilinmektedir.

Yumurta
Cinsel gücü artıran doğal gıdalar arasında  yumurta da var. Yumurta hafif gıda olup, size sadece yaşam gücü ilave etmeyecek, hem de yatakta güçlü olmaya yardımcı olacaktır. Günde hiç olmazsa bir yumurta kullanmak tavsiye edilir ki, artık bir aydan sonra daha verimli, daha emin, daha güçlü olursunuz. Yumurtalarda, erkek cinsel sağlığı için en yararlı  bıldırcın yumurtası olarak kabul edilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

PEMBE MELEK